KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13429263
nr 1342 9263
Rune Hagman
(f. 1914), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 3/30. Motivet: 35x45cm
Rune Hagman, svensk målare född i Stockholm 1914.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:51:28
23/8 22:08:51